Indeling Vrijdagavond Voorjaar

Het heeft nog al wat gepuzzel gekost maar we kunnen van start met de
vrijdagavondcompetitie 2019 met totaal 19 teams die we hebben verdeeld in 3 poules.

Poule indeling

Poule APoule BPoule C
Aerts en Co  3e Helft 1           Triple B’s
Blind Date 3.0 3e Helft 2  ServeAces
Fijnproevers   Team Zonder NaamNewbies 2019
High 6     Bafasaki (Bas en Saskia Vermeulen) SPJE (team Vermeulen)
Team VEKO (Veenhof /de Koster) Next DealTriple Ace
KaaienmeppersBlinddate 3.1Team Ten=
Team Friday

Indeling Wedstrijden

Vrijdag 29 maart:Vrijdag 5 april:Vrijdag 12 april:
1. High 6 – team VEKO1. Aerts en Co – Blind Date 3.01. Blind date 3.0 – Fijnproevers
2. Bafasaki – Next Deal2. 3e Helft 2 – Team Zonder Naam2. Aerts en Co – High 6
3. Triple B’s – Newbies 20193. Blind Date 3.1 – Next Deal3. 3e Helft 1 – Team Zonder Naam
4. Triple Ace – Team Ten=4. High 6 – Kaaienmeppers4. Newbies 2019 – Triple Ace
5. Blind Date 3.0 – Team Friday5. ServeAce – SPJE5. SPJE – Team Ten=
6. Blind Date 3.1 – 3e Helft 16. Fijnproevers – Team Friday
_________
Vrijdag 19 april:Vrijdag 10 mei:Vrijdag 17 mei:
1. Triple B’s – ServeAce1. Aerts en Co – VEKO1. Triple B’s – SPJE
2. Newbies 2019 – Team Ten=2. Fijnproevers – Kaaienmeppers2. 3e Helft 2 – Next Deal
3. Blind Date 3.0 – High 63. 3e Helft 1 – Next Deal3. 3e Helft 1 – Bafasaki
4. 3e Helft 1 – 3e Helft 24. ServeAce – Triple Ace4. Aerts en Co – Fijnproevers
5. Team Zonder Naam – Bafasaki5. Newbies 2019 – SPJE5. VEKO – Kaaienmeppers
6. VEKO – Team Friday6. High 6 – Team Friday
_________
Vrijdag 24 mei:Vrijdag 7 juni:Vrijdag 28 juni:
1. Team Zonder Naam – Next Deal1. BlindDate 3.0 – VEKO1. Blind Date 3.0 – Kaaienmeppers
2. Blinddate 3.1 – Bafasaki2. Aerts en Co – Kaaienmeppers2. Fijnproevers – High 6
3. Triple B’s – Team Ten=3. BlindDate 3.1 – Team Zonder Naam3. Blind Date 3.1 – 3e Helft 2
4. ServeAce – Newbies 20194. 3e Helft 2 – Bafasaki4. Triple B’s – Triple Ace
5. Fijnproevers – VEKO5. ServeAce – Team Ten=5. Aerts en Co – Team Friday
6. Kaaienmeppers – Team Friday6. SPJE – Triple Ace

Teamcaptains

Team : Aerts & Co / Marjon van der Meulen 0618430170
Team: blind date 3.0 / Monique van der Aa 0612884765
Team: blind date 3.1 / Desiree van der Aa 0612884765
Team: BAFASKI  / Saskia Vermeulen 0630334813
Team:Triple ace  / Barry Goedhart 0621800619
Team: Triple B’s  / Ingrid Michels 0615593551
Team Derde helft 1 / Ingrid van Gestel 0612357279
Team: Derde helft 2 Ingrid Peeters 0683391169
Team: Serve Aces / Leon Hesselberth 0653670425
Team:  HIGH 6 / Bianca van Iersel 0645630162
Team: The Newbies 2019 / Menno Hovingh  0651007180
Team: VEKO / Natasja Veenhof 0628689493
Team: SPJE  / Elmy Vermeulen 0651453909
Team: Team Zonder Naam / Dick de Vreugd
Team: TEN=  / Anouck Loots  0641549756
Team:Kaaienmeppers / Corne Swillens 0618562812
Team : Next deal / Jacques van Welbergen 0624818423
Team: Fijnproevers / Gerti Holtakkers 0620317394
Team: Friday  / Sofie Loots 0614466014