De indeling voor de Interne Dubbel Vrijdagavond competitie is bekend!

Deelnemers Interne Dubbelcompetitie 2018
Heren poule HA
HA1. Johan de Beer en Peter Knippels
HA2. Rob Cleijsen en Harrie Spijkers
HA3. Ron Verhoeven en Marcel Aarts
HA4. Jordi Simon Artigas en Tony den Ouden
HA5. Mark Bastiaansen en Willem van Merrienboer
HA6. Martijn Grummel en Bas v/d Meulen

Heren poule HB
HB1. Barry Goedhart, Jeroen Hendrickx en Pieter Zoontjes
HB2. Hartger Visser en Koos v/d Hurk
HB3. Jeffrey v/d Kerkhof en Leon Hesselberth
HB4. Bas Vermeulen en Fery van Autreve
HB5. Menno Hovingh en Erik van Unen

Dames poule DA
DA1. Desiree v/d Aa en Monique v/d Aa
DA2. Marieke Spijkers en Marie-Louise de Beer
DA3. Ans Maas en Colinda Verhoeven
DA4. Marjon v/d Meulen en Franca Maas
DA5. Karin Visser en Suzanne Oomen

Dames poule DB
DB1. Suzanne van Hoof en Gertie Holtackers
DB2. Wencke Burink en Erna Melis
DB3. Inge Schoone en Ingrid van Welbergen
DB4. Ingrid Peeters en Floor Swinkels
DB5. Natalie van Blerk en Silvia Bleeker

Dames poule DC
DC1. Saskia Vermeulen en Elmie Vermeulen
DC2. Tanja van Stappershoef en Simone Beeftink
DC3. Kim Donkers en Patricia Vermeulen
DC4. Monique van Eijck, Saskia Vermeulen en Pauline Geerits
DC5. Ietje van Puijenbroek en Marijke Rijnen
DC6. Anouck Loots en Esther Romme

Invaller: Isabelle Visser 06-28654306

Wedstrijdschema Interne Dubbelcompetitie 2018
Er is een nieuwe opzet.
De aanvangsdatum is 14 september, aanvangstijd is 19:30 en 21:00 uur.
Er wordt anderhalf uur gespeeld. I.p.v. games doortellen spelen we om sets.

14 september

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC2-DC3 DC4-DC6 HA1-HA2 HA5-HA6 HA3-HA4
21:00-22:30 uur DA2-DA3 DA4-DA5 HB1-HB2 DB3-DB5

 

21 september

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC1-DC6 DC3-DC5 DB3-DB4 DB1-DB2 HA3-HA6
21:00-22:30 uur DA1-DA4 HB1-HB5 HB2-HB4 HA1-HA4

 

28 september

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC1-DC5 DC2-DC4 HA2-HA3 DB2-DB3 DA1-DA2
21:00-22:30 uur DA3-DA5 HB1-HB3 HB2-HB5 HA4-HA5

 

5 oktober

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC2-DC6 DC1-DC3 DC4-DC5 HA1-HA3 HA2-HA5 DB4-DB5
21:00-22:30 uur DB1-DB3 HA4-HA6 DA1-DA3 DA2-DA4 HB2-HB3 HB4-HB5

 

12 oktober

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC2-DC5 HA1-HA5 DA2-DA5 DB1-DB5
21:00-22:30 uur HB1-HB4 HB3-HB5 HA2-HA6 DA3-DA4

 

19 oktober

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC1-DC4 DC3-DC6 HA2-HA4 HA3-HA5
21:00-22:30 uur DA1-DA5 DB1-DB4 DB2-DB5

 

26 oktober

Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:30-21:00 uur DC1-DC2 DC3-DC4 DC5-DC6 HA1-HA6 DB2-DB4 HB3-HB4
21:00-22:30 uur

Op 2 november is de Bokken en Geiten avond vanaf 19:30 uur
Met aansluitend prijsuitreiking.

Daarnaast zijn wij ook dit jaar weer op zoek naar mensen die 1 avond de catering willen verzorgen. Mocht je ons willen helpen, laat het dan weten op onderstaand mail adres.
Wij hopen op veel inschrijvingen en een leuke, sportieve competitie.

De najaarsdubbelcompetitie organisatie,
Suzanne, Saskia, Franca en Marjon
interndubbel@tvriel.nl